مقالات

آموزش نحوه ساخت جعبه آماده در منزل

آموزش نحوه ساخت جعبه آماده در منزل

زمانی که قصد خرید کالا یا محصولی را دارید یا اصلا این که وقتی هدیه ای از کسی می گیرید اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند جعبه کادو یا جعبه محصولات می باشد؛ جعبه هایی که برای بسته بندی هدیه یا محصولی استفاده می شوند طراحی آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد؛ حالا برای این که شما بخواهید ارزش هدیه تان را دو چندان کنید و به طرف مقابل تان بفهمانید که برای وی ارزش زیادی قائل هستید می توانید خودتان یک جعبه هدیه را آماده کنید.

اگر با اطلاعی در مورد آموزش نحوه ساخت جعبه آماده در منزل ندارید، پیشنهاد ما به شما این است که تا انتهای مقاله آموزش نحوه ساخت جعبه آماده در منزل با ما همراه باشید تا در این باره اطلاعات و آموزش های مفیدی را در اختیارتان بگذاریم.

آموزش نحوه ساخت جعبه آماده در منزل

با ساختن یک جعبه آماده و کادویی به کمک این راهنمای طراحی جعبه آماده به شکل بهتری می توانید به جعبه های خود شکل دهید و با دست باز طرح های زیباتری را روی آن اعمال نمایید و با انجام این کار می توانید هزینه های خرید جعبه آماده و کادویی را به شدت کاهش دهید و با کمترین قیمت یک جعبه زیبا برای خود طراحی نمایید.

یکی از اصول و نکاتی که موجب می گردد ساخت جعبه کادویی در منزل بهتر باشد این بوده که شما تلاش و زمانی که صرف انجام این کار می کنید طرف مقابل تان از آن با خبر شده و همین موضوع باعث می شود که عشق و علاقه بین تان پایدارتر شود.

راهنمای گام به گام طراحی و ساخت جعبه آماده

برای آن که بتوانید یک جعبه کادویی در منزل درست کنید در ابتدا به موادی نظیر خط کش، مقوا A4، چسب دو طرفه، کاتر و قیچی نیاز دارید و زمانی که تمام این وسایل را آماده کردید باید از مراحل زیر پیروی نمایید.

  1. در مرحله اول آموزش ساخت و تولید جعبه آماده در منزل در ابتدا باید مقوای تان را بر روی یک سطح صاف بگذارید و در هر طرف آن با توجه به عرض خط کش یک خط صاف ترسیم کنید.
  2. در گام بعدی با کاتری که در دست دارید روی خط هایی که ترسیم کرده اید به آرامی بکشید تا در انتها با انجام این کار بتوانید مقوا را به شکل بهتری تا کنید.
  3. در مرحله سوم از روی خط هایی که کشیده اید مقوا را به طرف داخل تا کنید و سپس یک طرف آن را تا کرده به شکلی که لبه آن بر روی خط تا قسمت فوقانی مقوا قرار بگیرد.
  4. بر روی خطوط شکل گرفته به آرامی کاتر بکشید و حواستان را جمع کنید که مقوا بریده نشود.
  5. در دو سمت طولی مقوا خط عمودی ای که مشاهده می کنید را با قیچی جدا کرده و مواظب باشید که از حد خطوط افقی پیش تر نروید.
  6. چسب دو طرفه را بر روی دو لبه قسمت تحتانی مقوا بچسبانید و قسمت پایینی را به صورت یک جعبه تا زده و لبه ها را به یکدیگر محکم فشار دهید تا بچسبند.
  7. این کار را با لبه های بالایی نیز انجام دهید.
  8. اکنون جعبه آماده شما کارش تمام شده و شما می توانید آن را به راحتی باز و بسته نمایید و اگر می خواهید که جذابیت جعبه کادویی تان چند برابر شود، می توانید که با کاغذهای رنگی روی آن را بپوشانید.

آیا همیشه ساخت جعبه آماده در منزل ایده خوبی است؟

آیا همیشه ساخت جعبه آماده در منزل ایده خوبی است؟ در جواب به این سوال باید بگویی که خیر! زیرا شاید آنقدرها هم شما با طرف مقابل تان صمیمیت نداشته باشید و در این مواقع ساخت یک جعبه آماده در منزل وجهه چندان خوبی ندارد؛ به غیر از این جعبه ساخته شده باید از استقامت بالایی برخوردار باشد تا بتواند از محتویات درون خود به خوبی محافظت کند و اگر نتواند این کار را انجام دهد، پول و تلاش تان به هدر می رود.

سخن پایانی

آموزش نحوه ساخت و تولید جعبه آماده در منزل موضوعی بود که در مقاله مذکور به بررسی آن پرداختیم و به شما آموختیم که چگونه می توانید در منزل با وسایلی که در دست دارید یک جعبه بسازید؛ امیدواریم که مطالعه این محتوا برایتان مفید بوده باشد؛ به این نکته توجه داشته باشید که اگر می خواهید از جعبه های منحصر به فرد تر استفاده کنید، جعبه هارد باکس برای شما ایده آل ترین گزینه می باشد؛ اما ساخت این جعبه ها در منزل امکان پذیر نیست و به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد.

اگر تمایل به سفارش جعبه هارد باکس دارید، زیباترین جعبه هارد باکس را می توانید از مجموعه میران باکس سفارش دهید و هدایای خود را زیباتر و خاص تر نشان دهید.

به جهت ارتباط با مرکز میران باکس لازم است که به وب سایت رسمی این مجموعه مراجعه کنید یا با شماره تلفن های موجود در صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *